СВЯТО-ГЕОРГІЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ

ПРАВОСЛАВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ  КУЛЬТУРИ та ТВОРЧОСТІ

 

Місією фестивалю є прагнення до утвердження в світі ідеалів любові, добра і моральності, їх прояви в сучасній культурі і творчості.

Представники культури різних народів прагнуть зберегти творчу спадщину попередніх поколінь, в основу якого покладена самобутня національна культура.

Наш фестиваль - це співтовариство талановитих, культурних і високоморальних людей, об'єднаних ідеєю виховання молоді та освіти суспільства в цілому.

Православна культура дуже багата і різноманітна. Вона полягає не тільки в богослужінні і молитві, але має більш глибокий, більш глобальний характер.Вона охоплює собою всі сторони людського буття, узгоджуючи його з Православним світоглядом. Можна сказати, що вона вбирає в себе все прекрасне, гарне і величне і приводить його до служіння слави Божої, до уславлення Його святого Імені.

Тому на сьогоднішній день проведення фестивалю дуже важливо і актуально. А саме для того, щоб показати всю красу, глибину і велич Православ'я всім людям, не дивлячись на їх віросповідання. Щоб долучити їх до тієї живої традиції Православної Церкви вираженої в пісні і у віршах, і в прозі і у всьому різноманітті культури і мистецтва.